Deska do prasowania - dlaczego warto w nią zainwestować?

Deska do prasowaniaDeski do prasowania mają dziś wiele funkcji. Wraz z nowinkami technicznymi, deski do prasowania zyskują różne udoskonalenia, np. kształt blatu, który pozwala łatwo i wygodnie prasować ubrania, system blokujący, która ułatwia przenoszenie deski, uchwyty na wieszaki, możliwość dostosowania wysokości deski do potrzeb użytkownika, podkładki na żelazko czy specjalne uchwyty na przewód.

Praktyczne, funkcjonalne i łatwe w użyciu - takie właśnie duże deski do prasowania powinny znaleźć się w każdym domu. Dlaczego? Ponieważ mogą sprawić, że codzienne prasowanie wykonasz szybciej i wydajniej. A przecież o to chodzi! Jedną z innowacyjnych firm produkujących nowoczesne deski do prasowania jest Vileda. Produkty tej firmy znajdziesz w sklepie internetowym Metler.

Deski do prasowania Vileda

Większość osób niechętnie prasuje, ponieważ uznaje, że jest to żmudne zajęcie. Na szczęście z deską Vileda prasowanie może stać się bardzo przyjemne. Warto wiedzieć, że wszystkie deski do prasowania Vileda mają solidną konstrukcję. Dzięki temu są nie tylko wygodne, ale i bezpieczne. Pokrowce na deskę są wykonane z wysokiej jakości materiałów składających się z bawełny, warstwy aluminiowej i wyjmowanej wyściółki z grubej gąbki. Materiały te tworzą gładką i wygodną powierzchnię, która chroni blat deski i ułatwia prasowanie. Deski do prasowania Vileda dzięki swojej konstrukcji i trwałości niejednokrotnie zdobyły zaufanie i uznanie użytkowników i zostały wyróżnione Złotym Laurem Konsumenta. Produkty te cieszą się powodzeniem oraz są synonimem jakości i innowacyjności w prasowaniu. To również produkty o dobrym stosunku jakości do ceny. Z Vileda można wybierać spośród różnych wzorów i kolorów.

Vileda Perfect 2in1 Plus

Przykładem deski do prasowania Vileda jest Vileda Perfect 2in1 Plus, która idealnie nadaje się do prasowania koszul, prześcieradeł, zasłon czy pościeli. Dzięki dodatkowej szynie na pranie XXL, prasowanie dużych materiałów staje się wygodniejsze, ponieważ nie dotykają one podłogi. Dodatkowo, by ułatwić prasowanie koszul lub T-shirtów, deska posiada dużą ruchomą podstawkę na żelazko, która umożliwia założenie na nią prasowanej odzieży. Atutem deski do prasowania Vileda Perfect 2in1 Plus jest również wtyczka elektryczna oraz antenka podtrzymująca kabel. Blat tej dużej deski do prasowania zbudowany jest z metalowej siatki odpornej na korozję. Deska posiada 3-letnią gwarancję, regulowany stelaż oraz blokadę zapobiegającą rozkładaniu się podczas przenoszenia.

Vileda Park & Go Plus

Inna propozycja to deska do prasowania Vileda Park & Go Plus - wygodna deska z unikalną powierzchnią do prasowania oraz metalową warstwą, która gwarantuje doskonałe i szybkie prasowanie. To bardzo nowoczesna konstrukcja. Jest wyprodukowana z materiałów o dużej odporności. Ta deska do prasowania Vileda jest trwała i ma doskonałą stabilność. Jest wyposażona w opatentowane przez firmę Vileda funkcje, które ułatwiają prasowanie. Staje się ono wydajne, szybkie i wygodne. Niezaprzeczalnym atutem jest system Park & Go, dzięki któremu możesz na chwilę odstawić żelazko na część wzmocnioną i chronioną metalizowaną siatką - bez ryzyka przypalenia pokrowca czy pozostawienia śladu po żelazku. Deska posiada również ruchomy uchwyt na kabel oraz gniazdko elektryczne. Ta deska do prasowania z gniazdem posiada również wielofunkcyjną półkę na żelazko i wytwornicę pary.

Vileda Smart Plus

Deska do prasowania z gniazdem Smart Plus posiada gniazdko elektryczne, podstawkę na żelazko oraz antenkę podtrzymującą kabel, co umożliwia wygodne i bezpieczne prasowanie. Deska jest stabilna, lekka i kompaktowa. Została wykonana z metalu z siatką nierdzewną, która przepuszcza parę wodną. Posiada bawełniany pokrowiec ochronny z 7-milimetrową warstwą wyściółki z gąbki. Posiada mechanizm blokady nóżek, który jest szczególnie przydatny podczas przechowywania i przenoszenia deski. Istnieje możliwość regulacji wysokości nóżek, więc możesz bez problemu dostosować ją do swojego wzrostu. Warto dodać, że jest to bardzo stabilna deska do prasowania z gniazdem, która nie chwieje się na boki podczas pracy. Co więcej, ta deska do prasowania Vileda ma przyjemną dla oka estetykę.

Vileda Total Reflect

Jedną z wielu propozycji Vileda jest również deska do prasowania z gniazdem Vileda Total Reflect, która sprawia, że prasowanie jest tak proste jak to tylko możliwe. Jest to deska wyposażona w pokrowiec z pełną warstwą metaliczną, która całkowicie odbija parę. Zapobiega to skraplaniu się pary pod deską i przyspiesza prasowanie, ponieważ już jednostronne prasowanie pozwala na osiągniecie oczekiwanego efektu. Deska do prasowania Vileda jest również wyposażona w dużą podstawkę pod żelazko lub stację parową oraz antenkę podtrzymującą przewód żelazka. Ta duża deska do prasowania Vileda posiada blat 130x44 cm i jest przy tym w pełni stabilna. Ponadto łatwo się ją rozkłada dzięki zastosowaniu dwuramiennego stelaża oraz podstawom z wkładkami gumowymi, które zapobiegają przemieszczaniu. Wyposażona jest również w system Kid Safe, który zabezpiecza deskę przed przypadkowym złożeniem czy rozłożeniem.

Komentarze