Inwestycja na miarę oczekiwań klientów

Inwestowanie w nieruchomościW Krakowie, na osiedlu Dąbie, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa - Dąbie Plaza. Inwestycja jest wyjątkowa ze względu na swoją doskonałą lokalizację i przemyślane rozwiązania.

Ostatnie lata, to dobry czas dla firm działających w obszarze nieruchomości. W Krakowie z roku na rok, rośnie popyt na nowe mieszkania i lokale usługowe, tym samym rośnie ich sprzedaż. Duże ożywienie nastąpiło na rynku pierwotnym. Klienci szukają nowych mieszkań, w dogodnych lokalizacjach. Na kupno nieruchomości, decydują się przede wszystkim ludzie młodzi, którzy założyli rodzinę i chętnie inwestują w swoją przyszłość. Dużą grupę potencjalnych klientów, stanowią osoby zainteresowane przyszłym wynajmowaniem mieszkań.

Komfortowe mieszkania i lokale

Klienci, zapoznając się z nowymi mieszkaniami na rynku pierwotnym, z pewnością zwrócą uwagę na nowoczesną inwestycję, realizowaną przez dewelopera, firmę Budrem. Inwestycja, składa się z mieszkań dla stałych rezydentów oraz lokali usługowych. Budynek ma efektowny, przyciągający uwagę wygląd.

Prywatny inwestor, znajdzie tutaj mieszkania, spełniające oczekiwania każdego przyszłego właściciela. Oferowane przez dewelopera lokale, różnią się metrażem i rozkładem pokoi. Jednak we wszystkich, zachowany jest ład i dbałość o dobrą komunikację między pomieszczeniami. Wszystkie mieszkania mają własny balkon.

Zainteresowanie firm, przyciągną lokale usługowe, które są przestronne i łatwe do indywidualnej aranżacji. Developer zadbał o bezpieczeństwo w całym budynku. Zainstalowane są nowoczesne systemy ostrzegające przed ogniem. Nieruchomość wyposażona jest w mechaniczną wentylację. W budynku znajduje się podziemny, dwukondygnacyjny garaż, który pozbawi mieszkańców problemów z parkowaniem pojazdów.

Nowe inwestycje blisko centrum Krakowa

Wyjątkową zaletą inwestycji Dąbie Plaza, jest jej lokalizacja. Osiedle Dąbie, znajduje się niedaleko głównych arterii miasta. W bliskiej odległości są przystanki autobusowe i tramwajowe. Miejsce inwestycji jest idealne zarówno dla stałych rezydentów, jak i właścicieli lokali usługowe. Bliskość nowoczesnej infrastruktury oraz najciekawszych zabytków Krakowa, sprawi, że mieszkania i lokale będą chętnie wynajmowane przez osoby przyjeżdżające do miasta na studia lub do pracy. Usytuowanie obiektu, pozwala na korzystanie z głównych atrakcji Krakowa. W pobliżu znajdują się kina, basen oraz hala widowiskowa, Tauron Arena. Jest to wymarzone miejsce, dla ludzi ceniących sobie niezależność i pragnących korzystać z kulturalnych i rozrywkowych ofert wielkiego miasta.

Miejsce do prowadzenia biznesu

Dla właścicieli biznesowych, będzie to wyśmienita lokalizacja, dla prowadzenia działalności lokalnej, przeznaczonej dla okolicznych mieszkańców, na przykład: salonów fryzjersko-kosmetycznych, optyków. Nowoczesny wygląd budynku stanie się wizytówką dla firm. Bliskość hotelu Hilton oraz Międzynarodowego Centrum Targowo - Kongresowego Expo-Kraków, będzie interesujące dla inwestorów prowadzących biznes na większą, nawet międzynarodową skalę.

Ocena: 5.0