Kuchnia

Blachy do pieczenia - rodzaje, właściwości, technologie

Blachy do pieczeniaZ całą pewnością nic nie smakuje tak dobrze, jak domowe wypieki własnej roboty. Ich zapach rozkosznie unosi się we wnętrzu mieszkania, a smak rozpieszcza podniebienia.

Więcej…

 

Który kosz na śmieci do kuchni kupić? Wyszukaliśmy najciekawsze modele

Kosz na śmieciPlanując urządzenie nowej kuchni rzadko zastanawiamy się nad tym, gdzie będzie stał kosz na śmieci. W zasadzie rzadko chcemy poświęcić zakupowi kosza na śmieci więcej niż całkowite minimum czasu. Jest to błąd, bo w dzisiejszych czasach kosze na śmieci wyglądają już nieco inaczej niż jeszcze 15 lat temu.

Więcej…

   

Srebrne sztućce - na wagę złota

Srebrne sztućceSrebrne sztućce - na wagę złota. We współczesnym świecie "czas to pieniądz". Błyskawicznie można zdobyć fortunę wymyśliwszy oszczędzające czas, metody i technologie, podnoszące komfort życia codziennego. W tych okolicznościach srebrne sztućce mogą się wydawać archaicznym gadżetem - niefunkcjonalnym i niepraktycznym.

Więcej…

 

Rodzaje japońskich noży

Nóż japońskiJaponia to kraj o bardzo długiej historii i bogatej kulturze. Kraj Kwitnącej Wiśni słynie również z fantastycznej kuchni, której smak dotarł już do każdego zakątka świata. Popularne u nas restauracje to zaledwie ułamek tego, co naprawdę serwuje się w tym kraju.

Więcej…

   

Wady i zalety zlewozmywaków granitowych

Zlew granitowyZlewozmywaki granitowe, pomimo swojej ceny są coraz chętniej przez nas kupowane. Nic dziwnego, są niezwykle estetyczne, występują w różnych kolorach i pasują do każdego wnętrza. Czy jest więc to produkt idealny? Czy sprawdzi się w każdej kuchni? Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat jego wad i zalet przeczytaj ten artykuł.

Więcej…

 

Blaty kuchenne z kamienia - ponadczasowe piękno

Blat z kamieniaBlaty kamienne nie tylko są piękne, ale również funkcjonalne i wytrzymałe. Pasują do każdej kuchni - tej urządzonej tradycyjnie i nowocześnie.

Więcej…