Łóżko piętrowe - antresola, czyli sposób na modną aranżację dziecięcego pokoju!

Łóżko piętroweAranżacja pokoju starszego dziecka spędza Ci sen z powiek? A może sytuacje jeszcze bardziej komplikuje fakt, że wnętrze jest naprawdę małe? Mamy na to sposób! Łóżko piętrowe - antresola, bo o nim mowa, doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, pozwalając Ci nie tylko zadbać o ich nowoczesny design, ale również - maksymalnie wykorzystać ich powierzchnię! Jak je zaaranżować w dziecięcym pokoju i jaki model wybrać?

Antresola to marzenie każdego dziecka!

Antresola to bez wątpienia marzenie każdego malucha. Niestety - zaaranżowanie tej prawdziwej nierzadko wymaga przeprowadzenia poważniejszego remontu. Chcesz dokonać kompleksowej metamorfozy dziecięcego pokoju w zaledwie jedno popołudnie? Mamy na to sposób - wystarczy szybkie odświeżenie ścian, dobór właściwych dodatków i… całkowita wymiana mebli!

Idealne meble do dziecięcego pokoju - co je wyróżnia?

Znalezienie idealnych mebli do dziecięcego pokoju, to prawdziwe wyzwanie dla rodzica. Zwłaszcza jeśli przygotowana aranżacja ma służyć pociesze przez kolejne lata. W tym wypadku warto kierować się obowiązującymi trendami i sięgnąć po białe modele. Dzięki nim mała przestrzeń wyda się większa, a Ty dodatkowo zyskasz ogrom możliwości w przypadku doboru dekoracji. W końcu do białego pasuje wszystko! Masz ochotę na zdecydowany kolor? Skorzystaj z możliwości, jakie gwarantuje producent i wybierz kolor, o którym marzy Twoja pociecha!

Łóżko piętrowe

Ważny jest także materiał, z jakiego zostały wykonane meble dziecięce oraz sposób ich wykończenia. Tu nie ma miejsca na kompromisy - łóżko piętrowe, czyli antresola musi być solidne, wytrzymałe i bezpieczne. Najlepiej, jeśli zostanie wykonane z naturalnego drewna sosnowego, a dodatkowo - potraktowane bezpieczną dla najmłodszych farbą.

Jakie możliwości daje łóżko piętrowe, czyli antresola?

Zastanawiasz się, dlaczego łóżko piętrowe - antresola jest lepsze, niż tradycyjne łóżko piętrowe? Powodów jest co najmniej kilka - nie tylko estetycznie wygląda, ale przede wszystkim - jest maksymalnie funkcjonalne.

Przestronna konstrukcja sprawia, że taki model nie zmniejsza pomieszczenia, a bezpieczne miejsce do spania zapewnia maksymalny komfort odpoczynku. Co więcej - zaaranżowane pod łóżkiem biurko pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w pozostałej części pokoju. Dzięki temu Twoja pociecha może cieszyć się odpowiednio dużą przestrzenią do zabawy.

Komentarze