Posiadanie dóbr luksusowych to nie wszystko. Dzisiaj przechowuje się je w równie luksusowy sposób

Posiadanie dóbr luksusowychJeśli sejf kojarzy Ci się ciężką szafą ukrytą w ścianie za obrazem - musimy rozwiać Twoje wyobrażenia. Dzisiaj to rozwiązanie z zupełnie innej bajki. Przechowywanie kosztowności stało się obecnie bardzo stylowe, niemal designerskie, a przy tym pozostało imponująco bezpieczne. Nic dziwnego, że ekskluzywne sejfy stanowią coraz częściej wyposażenie luksusowych apartamentów.

Nowa definicja sejfu

Sejfy ekskluzywne, bo o nich mowa, łączą oryginalny, elegancki design z perfekcją wykończenia, materiałami z najwyższej półki i zaawansowanymi zabezpieczeniami, które właścicielom kosztowności pozwalają spać spokojnie. Przechowywanie w domu cennej biżuterii, luksusowej kolekcji zegarków, czy papierów wartościowych staje się zatem propozycją zupełnie inną, niż jeszcze jakiś czas temu. Konstrukcja i zaawansowane zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo, jak w banku. Z kolei wykonanie, wyposażenie i samo wzornictwo sejfów klasyfikuje je wśród produktów zdecydowanie luksusowych.

Propozycje tego typu znaleźliśmy na https://www.hartmann-tresore.pl/pl/sejfy/sejf-ekskluzywny. Sejfy funkcjonalnie wyposażone m.in. w specjalne szuflady i przegródki na biżuterię, wewnętrzne oświetlenie LED, czy rotomaty na zegarki. Wszystko to gwarantuje wysoki komfort użytkowania sejfu. Dodatkowo, możliwość wyboru elementów uszlachetniających sejf, w tym specjalnych lakierów z wysokim połyskiem, szlachetnych gatunków drewna, skóry, złoconych czy platynowanych okuć personalizuje sejf i pozwala dostosować go do indywidualnych wymagań klienta. A sam sejf staje się unikatowym elementem wyposażenia wnętrza.

Sejf ekskluzywny - idealne miejsce na kolekcję zegarków lub biżuterii

Sejfy ekskluzywne dedykowane są przede wszystkim przechowywaniu zegarków i biżuterii, jednak swoboda w "aranżacji" wnętrza sejfu i w jego wyposażaniu pozwala na stworzenie rozwiązania o szerszym spektrum w zakresie przechowywanych cennych aktywów (mogą to być np. dodatkowe szuflady na dokumenty i papiery wartościowe). Sejfy mogą posiadać m.in. wysokiej jakości rotomaty (zasilane baterią lub prądem stałym), dzięki czemu przechowywane zegarki nie zatrzymują się. Możemy sięgnąć po zegarek z kolekcji o dowolnej porze. Ten będzie zawsze punktualny i gotowy do założenia. W przypadku przechowywania biżuterii dostępne rozwiązania to m.in. odpowiednio skonfigurowane półki, szuflady i listwy na pierścionki, dzięki czemu sięganie pod biżuterię jest naprawdę wygodne. Wszystkie elementy powleczone są dodatkowo odpowiednimi materiałami, co chroni kosztowności przed zarysowaniem.

Sejfy ekskluzywne to bezpieczeństwo, jak w banku i design, jak z galerii sztuki

Sejf gwarantuje bezpieczeństwo przechowywania kosztowności w domu. Z drugiej strony to dzisiaj wyjątkowy rodzaj wyposażenia, po który sięgają coraz liczniej właściciele luksusowych nieruchomości. Jednym z przekonujących do rozwiązania argumentów jest możliwość zakupu sejfu z ekskluzywnych kolekcji tworzonych przez znanych artystów. Sejfy stanowią tutaj prawdziwe dzieła sztuki, nadające wnętrzom jeszcze bardziej luksusowego charakteru.

Komentarze