Poznaj system prysznicowy Hansgrohe Select - lekki dotyk, wielkie zmiany

PrysznicMarka Hansgrohe słynie z umiejętności łączenia nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Ciepła woda to nie jedyne, co daje nam komfort pod prysznicem. Piękne wzornictwo, eleganckie formy armatury, wygoda użytkowania, wygląd który działa na emocje, inspiruje, relaksuje... Wszystkie te cechy łączą w sobie produkty prysznicowe Hansgrohe. Dobry design to suma wielu elementów, połączenie ergonomii, najwyższej klasy materiałów, łatwości obsługi.

Select - komfort wyboru

Dzięki wieloletnim pracom badawczym i stosowaniu najbardziej innowacyjnych nowinek technicznych, niemiecka marka wprowadziła na rynek nową linię produktów Select z wyjątkowym przyciskiem uruchamiającym. Prysznice i baterie Hansgrohe Select doceniane są na międzynarodowych rynkach przez inwestorów prywatnych, architektów, projektantów wnętrz, budowlańców. Wystarczy jeden, delikatny ruch, by uruchomić natrysk. Nic więc dziwnego, że najnowsze propozycje Hansgrohe cieszą się tak wielkim uznaniem. Przykładowo, wśród konsumentów testujących innowacyjną główkę prysznicową Raindance Select E 120 aż 95% oceniło ją pozytywnie, zwracając szczególną uwagę na niezwykłe wzornictwo oraz eleganckie, chromowane powierzchnie prysznica lub modele łączące chrom z czystą, nieskazitelną bielą.

"Zaokrąglony" design

Najnowsze zestawy prysznicowe od Hansgrohe wyróżniają się zaokrąglonymi powierzchniami i "opływowymi" kształtami. Dedykowany przycisk Select pozwala na zmianę strumienia przez lekkie kliknięcie. W wybranych modelach istnieje również możliwość regulacji temperatury za pomocą tego przycisku. Produkty z termostatem, takie jak ShowerSelect czy ShowerTablet, cieszą się rosnącą popularnością na całym świecie. Już nie trzeba długo kręcić pokrętłem, by uzyskać satysfakcjonującą temperaturę czy siłę strumienia. Wystarczy delikatny dotyk. Przycisk Select działa perfekcyjnie w każdej sytuacji, pięknie się prezentuje, przyciąga spojrzenie, a jednocześnie doskonale oddaje filozofię marki, która zakłada, że dobry design powinien zapewniać intuicyjną obsługę i komfort.

Prysznic

Prysznic

Fot. materiały promocyjne marki Hansgrohe

Prysznic multifunkcjonalny

W przypadku kompletów prysznicowych Hansgrohe Select istotny jest nie tylko kluczowy element - elegancki przycisk do regulacji - ale także szerokie możliwości wyboru rodzajów strumienia. Rain, IntenseRain czy TurboRain to opcje dostępne m. in. w zestawie prysznicowym Croma Select E Vario. Niemiecki producent stara się uzupełniać kolejne wprowadzane na rynek modele od jeszcze więcej opcji. Jednocześnie, nie zapomina o rozwiązaniach proekologicznych oraz podnoszeniu wydajności. To wszystko sprawia, że marka jest niekwestionowanym liderem na rynku wyposażenia łazienkowego.

Intuicyjność

Intuicyjny wybór strumienia dzięki inteligentnemu przyciskowi Select pozwala cieszyć się kąpielą jeszcze bardziej. Komfort kąpieli, ponadczasowy, nowoczesny design, walory użytkowe - to zalety przemawiające za tym rozwiązaniem. Znajdziemy je nie tylko w kolekcji Croma, ale także najnowszej, innowacyjnej linii produktów Raindance Select z trzema rodzajami strumienia: łagodnie otulającymi kroplami RainAir, ożywczym strumieniem Rain lub intensywnym masażem wodnym Whirl. Dzięki funkcji Select łatwo, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zmienisz swój prysznic w oazę komfortu i świeżości. Marka Hansgrohe wprowadziła kliknięcie przycisku zamiast tradycyjnego przekręcania czy obrotu pokrętłem jako jedna z pierwszych firm na rynku wyposażenia łazienek. Prysznice z logo niemieckiej marki naprawdę ułatwiają codzienne czynności, jednocześnie ciesząc oko i zapewniając maksymalną wygodę.

Autor - www.in360.pl.

Ocena: 4.9