Ramki na zdjęcia 3D - na fotografie, które potrzebują wyjątkowej oprawy

Ramki na zdjęcia 3DUwielbiasz robić zdjęcia? Masz ich tysiące? Pora wybrać te szczególne, najważniejsze, zasługujące na odpowiednią oprawę i wyeksponowanie. Z pomocą ramki 3D Twoje zdjęcia zyskają wyjątkową oprawę oraz możliwość efektywnego zaprezentowana. Stojaki na zdjęcia w oryginalnych kształtach i rozmaitych formach są ciekawym uzupełnieniem aranżacji salonu, sypialni czy dziecięcego pokoju, ale także doskonałym pomysłem na nieszablonowy prezent.

Czas zatrzymany w kadrze...

Masz tysiące zdjęć na dysku, karcie pamięci czy pendrivie? Zdarzyło się, że chciałeś powrócić do wspomnień ze wspólnych wakacji i nie mogłeś odnaleźć folderu bądź okazywało się, że plik został usunięty? Ważnie, upamiętniające wyjątkowe chwile zdjęcia warto wywołać i tym samym zachować ja dla siebie samych czy przyszłych pokoleń. Pamiętasz czas, gdy chętnie z babcią lub mamą oglądałaś zdjęcia z ich dzieciństwa i z ciekawością przyglądałaś się dziwnym fryzurom i staromodnym strojom postaci z pożółkłych fotografii? Zadbaj, by i Twoi bliscy oraz pociechy po latach we wzruszeniem czy uśmiechem na ustach mogli powrócić do pięknych i ważnych chwil. Tak tworzy się historia.

Ramki 3D. Co to takiego?

Wyjątkowe zdjęcia wymagają wyjątkowej oprawy i odpowiedniej ekspozycji. Ramki na zdjęcia 3D to doskonała alternatywa dla tradycyjnych oprawek. Mnogość kolorów oraz form pozwoli Ci wybrać ramki na zdjęcia, które będą stanowiły ciekawe dopełnienie stylizacji wnętrza. Dużą popularnością cieszą też stojaki na zdjęcia. Geometryczny kształt, niebanalna forma oraz zastosowanie nowoczesnych materiałów sprawiają, że stojak na zdjęcie doskonale komponuje się jako dekoracja półki, komody czy biurka. Uchwyt na zdjęcia dzięki swoim niewielkim rozmiarom, minimalistycznej aczkolwiek oryginalnej formie, doskonale sprawdzi się na ograniczonej przestrzeni - w kawalerce bądź biurze, gdzie nie zawsze jest możliwość eksponowania osobistych pamiątek.

Ramka na zdjęcia 3D

Ramka 3D na zdjęcia – oryginalna ozdoba...

Masz wrażenie, że wnętrzu salonu czegoś brakuje? Ściany w sypialni są puste i aż proszą się o dekorację? To doskonała okazja na wyeksponowanie wybranych i ważnych dla Was zdjęć. Ramka przestrzenna sprawi, że otrzymają one oryginalną oprawę i staną się przysłowiową „kropką nad i” stylizacji wnętrza.

...niebanalny prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej osoby? Przygotuj zestawienie zdjęć z wyjątkowych dla Was chwil, wybierz ramkę dobrze komponującą się z wnętrzem, a przekonasz się, że sprawisz drugiej połówce radość i wywołasz wzruszenie.

Ocena: 5.0