Toaleta z funkcją bidetu - poznaj jej najważniejsze zalety!

Toaleta z funkcją bidetuToaleta myjąca to najlepsze aktualnie dostępne rozwiązanie przeznaczone do dbania o higienę osobistą. Łączy w sobie funkcjonalność klasycznej miski wc i bidetu pozwalając na korzystanie z jej zalet posiadaczom zarówno niewielkich łazienek, jak i dużych, nowocześnie wyposażonych pokojów kąpielowych. Toaleta z funkcją bidetu jest nowoczesnym, bezpiecznym oraz intuicyjnym w obsłudze rozwiązaniem przeznaczonym dla całej rodziny. Sprawdźmy, jakie korzyści daje jej posiadanie!

Toaleta z funkcją bidetu - nowoczesny design i wysoka funkcjonalność

Toalety myjące z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem osób poszukujących świetnej jakości rozwiązań łazienkowych o nowoczesnym wyglądzie oraz rozbudowanej funkcjonalności. Zaletą toalety z funkcją bidetu jest przede wszystkim połączenie w jednym rozwiązaniu funkcji miski wc i bidetu, co pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience oraz przenieść poziom dbania o higienę osobistą na jeszcze wyższy poziom. Nowoczesny i uniwersalny zarazem design toalet sprawia, że doskonale odnajdą się one zarówno w klasycznie urządzonych łazienkach, jak i bardziej nowoczesnych pomieszczeniach.

Toaleta z funkcją bidetu to wysoko funkcjonalne rozwiązanie łazienkowe, które pozwala w komfortowy sposób umyć się bez konieczności korzystania z prysznica. Wysoką funkcjonalność toalety myjącej doskonale widać na przykładzie Inspira In-Wash marki Roca. Toaleta z funkcją bidetu oferuje kilka różnych trybów mycia, które mogą zostać dostosowane do preferencji użytkowników. Opcja regulacji temperatury i ciśnienia wody pozwala na komfortowe korzystanie z funkcjonalności urządzenia oraz dopasowanie parametrów mycia do własnych potrzeb. Dostępna z kolei funkcja suszenia pozwala całkowicie zrezygnować z użycia papieru toaletowego, a regulacja nawiewu dostosować temperaturę suszenia do osobistych preferencji.

Toaleta z funkcją bidetu

Prostota obsługi i bezpieczeństwo użytkowania dla całej rodziny

Toaleta z funkcją bidetu Inspira In-Wash marki Roca to inteligentne rozwiązanie wyposażone w najnowsze technologie. Nie oznacza to jednak, że korzystanie z jej funkcjonalności jest skomplikowane. Przeciwnie, toaleta myjąca została zaprojektowana w taki sposób, aby z jej obsługą poradził sobie każdy użytkownik. Intuicyjną i łatwą obsługę zapewnia bezprzewodowy pilot, dzięki któremu można wygodnie sterować pracą toalety jedną ręką w pozycji siedzącej. Deska wolnoopadająca z kolei podnosi bezpieczeństwo korzystania z toalety, co szczególnie docenią rodziny z dziećmi.

Nowoczesna toaleta z funkcją bidetu marki Roca wykonana jest w specjalnej konstrukcji bezkołnierzowej (Rimless), która poprzez brak trudno dostępnych miejsc i zakamarków ułatwia czyszczenie miski wc i zachowanie jej w wysokiej higienie. Obecność podświetlenia LED zlokalizowanego z tylnej części toalety pozwala natomiast na stworzenie unikalnego klimatu w łazience oraz ułatwia korzystanie z jej funkcjonalności po zmroku bez konieczności włączania oświetlenia głównego. Atutem toalet myjących marki Roca jest także dostępność w sprzedaży dwóch wariantów - podwieszanej toalety z funkcją bidetu oraz wersji stojącej, co pozwala na dopasowanie jej wyglądu i stylu do gustu każdego użytkownika oraz warunków panujących w jego łazience.

Komentarze