Twoje dziecko jest piłkarzem? Zaprojektuj mu pokój w tym stylu!

Pokój dla fana piłki nożnejCzy Twoje dziecko jest miłośnikiem piłki nożnej? Być może jest to dla niego coś więcej, aniżeli tylko sport - wspierając jego pasję, warto zaprojektować mu pokój w tym stylu. Możliwości jest wiele! Nie potrzeba generalnego remontu, aby stworzyć przestrzeń wprost z marzeń dziecka. Przedstawiamy kilka pomysłów, jak wywołać niemałą radość u małych piłkarzy!

Dywan o sportowym wzorze

Dywan nawiązujący swym wzornictwem do piłki nożnej będzie wręcz idealny dla fana piłki nożnej. Co istotne, pełni on rolę nie tylko dekoracyjną, ale i stanowi doskonałe miejsce do relaksu i zabawy. Jednym ze nieodłącznych skojarzeń z piłką nożną jest pole do gry. Właśnie dlatego naszą pierwszą propozycją jest dywan prezentujący boisko piłkarskie. Klasyk, który nigdy się nie znudzi! Może on być polem dla niejednej piłkarskiej rywalizacji. Innym rozwiązaniem jest dywan w kształcie piłki - czarno-biała dekoracja będzie pasować do każdego wystroju.

Pufa w kształcie piłki

Tworząc miejsce przeznaczone do relaksu dla małego piłkarza, warto dopełnić je przy pomocy pufy z motywem piłki. Możliwy jest wybór produktu w klasycznych barwach, jak i bardziej kolorowych odsłonach. Pufa stanowi doskonały element kącika do relaksu, w którym dziecko może oddać się chwili odpoczynku. Co ważne, miłośnik piłki nożnej może oglądać na pufie piłkarskie rozgrywki emitowane w telewizji bądź Internecie - z tego powodu przez zakupem warto sprawdzić rozmiar pufy, aby dopasować go do wysokości dziecka. To rozwiązanie nie tylko wygodne, ale i praktyczne.

Fototapety z motywami piłkarskimi

Przestrzeń dla dziecka powinna prezentować jego zainteresowania oraz stanowić odzwierciedlenie jego osobowości - z tego względu każdy mały fan piłki nożnej powinien posiadać pokój z chociażby jednym elementem, który nawiązuje do tego sportu. Idealnym sposobem na to jest fototapeta! Dzięki niej możliwa jest szybka odmiana wyglądu pokoju, dostosowując go do preferencji dziecka.

Fototapety z motywami piłkarskimi z Muralo doskonale oddają piękno sportu - pokocha je każdy mały miłośnik piłki nożnej!

Dekoracje ścienne - plakaty i naklejki

Dekoracje ścienne pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych, pomysłowych wnętrz. Wśród możliwości można wymienić udekorowanie ścian poprzez plakaty ukazujące ulubionych piłkarzy dziecka - spoglądając na nie, będzie ono zainspirowane do dalszego rozwijania swej pasji. Oprócz tego, doskonale sprawdzą się naklejki na ścianę z piłkarskim motywem! Przy ich pomocy można ozdobić również inne płaskie przestrzenie, a różnorodność wzorów pozwala na odnalezienie naklejek idealnych dla każdego dziecka.

Pościel w sportowym motywie

Łóżko jest niezwykle ważnym punktem w każdym dziecięcym pokoju - to właśnie w nim dziecko marzy i śni o piłkarskiej karierze. Warto udekorować je tak, aby przestrzeń ta przypominała piłkarskie boisko. W tym celu wystarczy wykorzystać pościel w sportowym motywie. Może ona ukazywać zielone pole do gry bądź przedstawiać piłki. Całość polecamy dopełnić poprzez poduszki, które wyglądem przypominają piłki. Takie akcesoria zapewnią, że pokój dla dziecka stanie się jego bezpieczną przystanią, a zasypianie w łóżku przepełnionym sportowymi wzorami stanie się prawdziwą przyjemnością.

Biurko w stylu piłkarskiej bramki

Malowanie mebli jest prostym, kreatywnym sposobem na odmienienie przestrzeni. Wystarczy odrobina czasu i chęci, aby szybko przemienić starsze meble w coś niepowtarzalnego. Aby tego dokonać, można pomalować m.in. nogi od biurka w czarno-białe pasy, żeby przypominały swym wyglądem piłkarską bramkę.

Oświetlenie w kształcie piłki

Odpowiednie oświetlenie pozwala stworzyć wyjątkowy klimat! W tym celu wystarczy zakupić elementy świetlne w kształcie piłki. Mogą być to żyrandole czy lampki nocne i na biurko. Warto rozważyć zakup dekoracyjnych girland świetlnych LED - ozdoby tego typu będą się doskonale prezentować zarówno na biurku czy półkach, jak i przyczepione przy suficie.

Pokój dla miłośnika piłki nożnej powinien odzwierciedlać jego pasję do sportu. Mamy nadzieję, że nasze pomysły pomogą udekorować przestrzeń dla małego piłkarza.

Komentarze